ROKNOSTALGIJA FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke)

5 posters

Ići dole

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Empty Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke)

Počalji od Sveto Sub 6 Nov 2021 - 20:17

U Splitu je preminuo bosansko-hercegovački pjevač zabavne muzike Hamdija Čustović. Ovu informaciju za bh. medije je potvrdio je njegov prijatelj Enver Šadinlija.

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Slika11

- Nastupao je sa grupama kao što su: "Special Factor", "Pro Arte", "Indexi ... Nakon toga je započela njegova solistička karijera i nastupi na sarajevskom festivalu "Vaš šlager sezone", Opatijskom i Splitskom festivalu...Često su ga uspoređivali s Tomom Džonsom (Jones). Za njega su pjesme pisali i Đorđe Novković, Kemal Monteno te Goran Bregović, piše Dalmatinskiportal.hr.

"Slobodna Dalmacija" je u julu 2020. godine pisla kako se nakon Sarajeva, Njemačke i Orlanda u SAD-u, Hamdija skrasio u Splitu.

– Divno mi je ovdje, to jest supruzi Gordani i meni. Ovo je ostvarenje mojih snova – kazao je Čustović tada za "Slobodnu Dalmaciju.

"Tigar sa Miljacke" pamtit će se po pjesmama "Slao sam joj cvijeće", "Sve što želim to si ti, "Da su kraći ovi dani", "U trenutku kad sam sam", "Drugog si našla", "Zadnji put gledam tvoje oči", "Kameni cvijet", "Hoću da se ženim" i drugim.


Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Roknostalgija_logo

 16 godina foruma ROKNOSTALGIJA


Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podliježe zaštiti autorskih prava,
stoga ste dužni da svaku pjesmu koju skinete sa našeg sajta (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
Ukoliko Vam se sviđa preslušana pjesma kupite CD tog izvođača!
Sveto
Sveto
Admin
Admin

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 24083
Godina : 58
Location : BiH (RS)
Datum upisa : 19.08.2008

https://roknostalgija.serbianforum.info/forum

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Empty Re: Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke)

Počalji od petar017 Pon 8 Nov 2021 - 12:05

Neka pociva u miru.
petar017
petar017
Super član
Super član

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 2323
Godina : 53
Location : Vranje
Datum upisa : 19.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Empty Re: Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke)

Počalji od ALEXS85 Pon 8 Nov 2021 - 19:30

R.I.P.

ALEXS85
V.I.P.
V.I.P.

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 59
Godina : 38
Location : Netherlands
Datum upisa : 30.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Empty Re: Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke)

Počalji od Zalosna Sova Uto 9 Nov 2021 - 8:50

R.I.P.
Zalosna Sova
Zalosna Sova
V.I.P.
V.I.P.

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 143
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Empty Re: Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke)

Počalji od amadeuss Pet 7 Jan 2022 - 20:24

R.I.P.
amadeuss
amadeuss
V.I.P.
V.I.P.

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 1021
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke) Empty Re: Preminuo pjevač Hamdija Ćustović (Tigar sa Miljacke)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu