ROKNOSTALGIJA FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

+3
stojke
harkonen
Sveto
7 posters

Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od Sveto Sre 31 Jan 2024 - 22:51

Preminuo Miodrag Mijo Babalj, jedan od najboljih rokenrol pjevača u bivšoj Jugoslaviji

Pjevač Miodrag Mijo Babalj, koga je regionalna televizijska publika posebno voljela kao učesnika takmičenja veterana “Nikad nije kasno”, preminuo je u 64. godini.

“Prijatelju moj, neka te anđeli čuvaju. Bila je čast svirati iza tebe i biti sa tobom u bendu. Mnoge stvari u ovom poslu sam naučio od tebe. Hvala za sve”, istakao je nekadašnji učesnik takmičenja Igor Tadić povodom Mijove smrti.

Mijo se takmičio u sezoni 2019/2020, kada je ostavio poseban pečat emocijom i energijom koju je pokazao na sceni.

Bio je sjajan rokenrol pjevač.

Od njega se oprostio i Šukrija Žuti Serhatlić.

“Napustio nas je jedan od najboljih rok pjevača bivše Jugoslavije”, napisao je Žuti na Fejsbuku.

Mijo je osamdesetih godina prošlog vijeka, kako je objavljeno na sajtu takmičenja, pravio haos na nastupima.

“Volio je da pjeva ležeći i da publici priređuje pravi šou, te se za svaki njegov nastup tražila karta više”, piše u tekstu o Mijovoj smrti.

Pamtimo i njegovu savršenu pjevačku rolu u rokenrol grupi Cveće.



Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Roknostalgija_logo

 16 godina foruma ROKNOSTALGIJA


Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podliježe zaštiti autorskih prava,
stoga ste dužni da svaku pjesmu koju skinete sa našeg sajta (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
Ukoliko Vam se sviđa preslušana pjesma kupite CD tog izvođača!
Sveto
Sveto
Admin
Admin

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 24132
Godina : 58
Location : BiH (RS)
Datum upisa : 19.08.2008

https://roknostalgija.serbianforum.info/forum

petar017, kosovce3 and stojke like this post

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Re: Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od harkonen Sre 31 Jan 2024 - 22:58

RIP
harkonen
harkonen
V.I.P.
V.I.P.

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 3307
Godina : 88
Location : Kouk
Datum upisa : 27.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Re: Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od stojke Čet 1 Feb 2024 - 6:08

Još uvek ne mogu da verujem da te nema. Čuli smo se pre dva meseca, a nije mi rekao da je teško bolestan. Nisam ni slutio da nešto nije u redu. Hteo sam nedavno ponovo da ga pozovem, da mu predložim da se vidimo jer smo bili u istom gradu. Poslao sam mu pesmu „Voljeti” od grupe Crno vino, nadajući se da će to biti povod za susret, al' nisam dobio odgovor. Ubrzo su mi javili da je preminuo. Bio je uvek vedar, pozitivan, nasmejan, a pre svega neiskvaren i prizeman. Muzička veličina i enciklopedija. Bila mi je čast poznavati te! Počivaj u miru drugar. 🙏❤



Poslednji izmenio stojke dana Sre 7 Feb 2024 - 20:24, izmenjeno ukupno 1 puta
stojke
stojke
V.I.P.
V.I.P.

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 48
Godina : 29
Location : Svet Mašte
Datum upisa : 23.01.2022

kosovce3 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Re: Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od kosovce3 Čet 1 Feb 2024 - 11:11

Najbolji odlaze prerano.


Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  16999dfccec743de9f09036c0fac6ecb
Oktobra 1982. godine, Kepa Stojanović je osnovao grupu Cveće, u kojoj su bili klavijaturista Kris Nikols, pevač Miodrag Babalj, gitarista Srećko Maksimović (ex Vatra, Krvna grupa) i basista Branko Pavlović Stenli. Sa njima je objavio LP “Polenov prah” (PGP RTB 1983.) ali je grupa u vreme izlaska ploče već prestala sa radom. Kepa je zatim svirao u beogradskom hotelu “Mažestik”, nemačkim klubovima, po Sovjetskom Savezu i učestovovao je na snimanju hitova Tome Zdravkovića “Ej, Branka, Branka” i “Kiša je padala”.'






Pocivaj u miru Mijo!


"Ljubav je kao suza: rađa se u očima, a pada na srce!"
kosovce3
kosovce3
Super član
Super član

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 1562
Godina : 93
Location : Norge
Datum upisa : 19.07.2017

stojke likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Re: Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od Buba Čet 1 Feb 2024 - 16:28

Počivaj u miru
Buba
Buba
V.I.P.
V.I.P.

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 375
Datum upisa : 21.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Re: Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od petar017 Čet 1 Feb 2024 - 17:20

Neka pociva u miru.
petar017
petar017
Super član
Super član

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 2323
Godina : 53
Location : Vranje
Datum upisa : 19.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Re: Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od zeleničure Čet 1 Feb 2024 - 20:40

Zbogom Miodrage. Počivaj u miru.

zeleničure
Super član
Super član

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 1549
Godina : 65
Location : Ljubljana
Datum upisa : 20.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj  Empty Re: Preminuo pjevač Miodrag Mijo Babalj

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu