ROKNOSTALGIJA FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok"

3 posters

Ići dole

Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok" Empty Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok"

Počalji od Bucko58 Sre 7 Nov 2012 - 15:55


Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok"

Gitarista i osnivač grupe Mama Rock, Zoran Stojanović Ciga preminuo je u 59. godini života, nakon duge i teške bolesti.

Ciga je bio jedan od najcenjenijih gitarista i rok ličnosti u Nišu. Pre 37 godina osnovao je grupu Mama Rock sa kojom je 1977. godine odneo prvo mesto na Zaječarskoj gitarijadi.

Ciga će biti sahranjen u četvrtak, 8. novembra u 12 sati na Vrežinskom groblju u Nišu.

'Rokenrol je najvažnija stvar u životu, to me je održalo u životu' - Zoran Stojanović Ciga
Bucko58
Bucko58

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 194
Location : Leskovac
Datum upisa : 30.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok" Empty Re: Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok"

Počalji od petar017 Sre 7 Nov 2012 - 16:17

Ciga je vec duze vreme bolovao,ja sam se pre izvesnog vremena cuo sa njim u vezi jednog singla.Mislim da su pluca bila u pitanju.U svakom slucaju jos jedan neizmerno veliki gubitak za rock scenu.
Cigo,pocivaj u miru i neka te andjeli cuvaju.
petar017
petar017
Super član
Super član

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 2323
Godina : 53
Location : Vranje
Datum upisa : 19.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok" Empty Re: Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok"

Počalji od Sveto Sre 7 Nov 2012 - 23:59

R.I.P. Sad


Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok" Roknostalgija_logo

 16 godina foruma ROKNOSTALGIJA


Sva muzika koja se nalazi na našem forumu postavljena je iz promotivnih razloga i podliježe zaštiti autorskih prava,
stoga ste dužni da svaku pjesmu koju skinete sa našeg sajta (nakon slušanja) uklonite sa Vašeg HDD-a u roku od 24h!
Ukoliko Vam se sviđa preslušana pjesma kupite CD tog izvođača!
Sveto
Sveto
Admin
Admin

Status :
Online
Offline

Broj poruka : 24083
Godina : 58
Location : BiH (RS)
Datum upisa : 19.08.2008

https://roknostalgija.serbianforum.info/forum

Nazad na vrh Ići dole

Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok" Empty Re: Preminuo Zoran Stojanović Ciga, gitarista grupe "Mama rok"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu